Начало Начало Начало Начало

 

Резултати от състезанието по български език
„Свети Иван Рилски“,  провело се на 29.02.2020 г.
Име Клас Училище Тест Преразказ
Първо място
Април Мендева 7 СУ "Св. К.-К. Философ" 60 33
Второ място
Ивайла Петкова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 58 33
Йоан Свиленов Пенев 7 ОУ "Княз Александър I" 58 34
Рафаела Светославова Панайотова 7 СУ "Отец Паисий"-Куклен 58 33
Теодор Георгиев 7 ОУ "Алеко Константинов" 58 26
Трето място
Деница Витева 7 СУ "Черноризец Храбър" 57 29
Димитър Арденски 7 МГ 57 29
Никол Костадинова Любенова 7 ОУ "Драган Манчов" 57 23
Никол Пакова 7 ОУ "Васил Левски" 57 31
Никола Чингаров 7 МГ 57 34
Следващи по азбучен ред
Агоп Вартан Къръмян 7 ОУ "В. и К. Тютюнджян" 50 28
Алекс Гроздев 7 ОУ "Алеко Константинов" 40 25
Алекс Йорданов Сариев   ОУ "Васил Левски" 40 27
Алекс Стайкова 7 ОУ "Княз Александър I" 36 23
Алекса Драгиев 7 СУ "Христо Г. Данов"    
Александра Атанасова Попова 7 ОУ "Васил Левски" 47 27
Александра Евгени Берберян 7 ОУ "Васил Левски" 49 26
Александра Иванова Минкова 7 ОУ "Св. Климент Охридски" 35 27
Александра Карамитева 7 СУ "Св. Седмочисленици" 32 21
Александра Кръстева 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 46 26
Александра Кърпачева 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 43 18
Александра Николова Георгиева 7 ОУ "Неофит Рилски"-с. Ягодово 45 24
Александра Николова Димитрова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 49 24
Александра Пламенова Петрова 7 ОУ "Васил Левски" 48 24
Александра Чехларска 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 42 33
Александър Божков 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 54 28
Александър Георгиев Илиев 7 СУ "Св. Патраирх Евтимий" 40 22
Александър Гюров 7 ОУ "Васил Левски"-Брестник 30 14
Александър Илков 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 40 28
Александър Палевски 7 МГ 40 26
Александър Шейтанов 7 ОУ "Княз Александър I" 45 15
Алина Милева 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 41 27
Ана Франческа Бойчева Качулева 7 ОУ "Васил Петлешков" 45 21
Анастасия Петрова Петрова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 35 20
Ангел Ангелов Масарлиев 7 ОУ "Димитър Талев" 42 29
Анджелина Инджова 7 ОУ "Христо Ботев"-Раковски 46 27
Анджи Йорданов Чолев 7 ОУ "Княз Александър I"    
Андреа Котова 7 ОУ "Княз Александър I" 49 33
Андреа Леон Кика 7 ОУ "Алеко Константинов" 32 25
Анелия Владимирова Костова 7 ОУ "Хр. Смирненски"-Раковски 32 27
Ани Йовчева 7 СУ "Отец Паисий"-Куклен 35 32
Ани Романска 7 ОУ "Хр. Смирненски"-Раковски 30 26
Анита Веселинова Хаджиламбрева 7 ОУ "Хр. Ботев"-Асеновград 38 29
Анита Калоянова Ангелова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 50 31

 

 

Ан-Никол Станиславова Проданова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 40 29
Антоанета Караджова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 47 24
Антоанета Христова 7 ОУ "Кочо Честеменски" 47 12
Антония Пенкова 7 ОУ "Кочо Честеменски" 55 27
Аристи Аристиев Хубенов 7 СУ "Св. княз Борис I" 55 26
Ася Харизанова 7 ОУ "Васил Левски" 54 24
Атанас Ангелов 7 СУ "Христо Г. Данов" 42 24
Атанас Благоев Гаргов 7 ОУ "Драган Манчов" 40 25
Атанас Борисов Василев 7 ОУ "Княз Алекандър I" 42 20
Атанас Георгиев Доганов 7 СУ "Отец Паисий"-Стамбол. 30 0
Атанас Енев Тошев 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 50 30
Атанас Калинчев 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 50 30
Атанас Райчинов 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 38 25
Атанас Стоянов Найденов 7 СУ "Св. Климент Охридски"    
Белослава  Стоева 7 СУ "Черноризец Храбър" 38 31
Бирол Гюнай Дурмуш 7 ОУ "П. Каравелов"-Асеновгр. 50 32
Бисер Вуцов 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 46 24
Биянка Илиева Кехайова 7 СУ "Св. Климент Охридски" 47 20
Благовеста Димитрова Аргирова 7 СУ "Черноризец Храбър" 51 23
Благовеста Кънчева 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 50 25
Благовеста Станиславова Стоянова 7 СУ "Св. Седмочисленици" 42 23
Благой Тодоров 7 ОУ "Ангел Кънчев"-Асеновград 38 22
Благослава Митрева 7 СУ "Отец Паисий"- Стамбол. 34 20
Божана Боянова Костова 7 Оу "Екзарх Антим I" 50 33
Божидар Атанасов Чалъков 7 ОУ "Васил Левски"-Брестник 30 15
Божидар Бръмбаров 7 СУ "Св. К.-К. Философ" 52 30
Божидар Иванов 7 СУ "Св. К.-К. Философ" 45 22
Божидар Митков Герданов 7 ОУ "Васил Левски"    
Божидар Русенов 7 ОУ "Васил Левски" 42 28
Божидара Божидарова Божилова 7 СУ "Черноризец Храбър" 53 33
Божидара Кацарова 7 СУ "Св. Паисий Хилендарски" 37 25
Божидара Маркова 7 СУ "Черноризец Храбър" 54 32
Борис Георгиев Христов 7 ОУ "Кочо Честеменски" 42 24
Борис Калоферов 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 50 24
Борис Петков Киров 7 МГ 43 24
Борислав Ангелов 7 ОУ "Христо Ботев"-Асеновгр. 49 29
Борислав Иванов 7 ОУ "Св. Климент Охридски" 45 22
Борислав Янков Димитровв 7 ОУ "Екзарх Антим I" 50 20
Борислава Димитрова 7 ОУ "Княз Александър I" 48 26
Боряна Миленова Явашева 7 ОУ "Райна Княгиня" 51 34
Бояна Христова 7 ОУ "Кочо Честеменски" 51 20
Валери Вълчев 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 34 16
Ванеса Ангелова Димитрова 7 ОУ "Неофит Рилски"-с. Ягодово 40 26
Ванеса Терзийска 7 СУ "Черноризец Храбър" 38 16
Ваня Георгиева 7 ОУ "Васил Левски" 44 29
Васил Величков 7 СУ "Черноризец Храбър" 32 22
Васил Христов 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 35 18
Васил Шекеримов 7 СУ "Св. княз Борис"-Асеновград 47 23
Василена Илиева 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 55 25
Василена Петкова 7 СУ "Св. Паисий Хилендарски" 55 33

 

 

Василена Топузова 7 СУ "Отец Паисий"-Стамбол. 39 25
Василка Георгиева Джамбова 7 МГ 54 29
Велина Веселинова Лазарова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 35 17
Венета Аладинова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 50 32
Венета Костадинова Тодорова 7 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" 46 23
Веселина Аргирова 7 СУ "Черноризец Храбър" 43 27
Виктор Аталфи 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 41 21
Виктор Бандев 7 ОУ "Екзарх Антим I" 53 19
Виктор Бонов 7 СУ "Христо Г. Данов" 39 25
Виктор Дириманов 7 ОУ "Княз Александър I"    
Виктор Емилов Гергов 7 ОУ "Алеко Константинов" 45 16
Виктор Петров Йончев 7 ОУ "Васил Левски" 43 24
Виктор Пожарлиев 7 СУ "Черноризец Храбър" 45 29
Виктор Райков Вълков 7 ОУ "Васил Левски"-Брестник 39 21
Виктор Христов Пенев 7 ОУ "Васил Левски" 52 26
Виктория Александър Димитрова 7 ОУ "Васил Левски" 55 30
Виктория Андонова 7 СУ "Черноризец Храбър" 40 22
Виктория Данчева 7 СУ "Цар Симеон Велики" 42 19
Виктория Деянова 7 ОУ "Паисий Хилендарски" 54 30
Виктория Димитрова Ковачева 7 ОУ "Ангел Кънчев"-Асеновград 42 28
Виктория Калинчева 7 СУ "Черноризец Храбър" 48 23
Виктория Петкова 7 ОУ "Св. Климент Охридски" 30 25
Виктория Узунова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 52 29
Виктория Цветанова Гачовска 7 ОУ "Яне Сандански" 25 16
Виолета Динова   СУ "Отец Паисий"-Стамбол. 24 19
Виолета Филипова 7 ОУ "Княз Александър I" 49 22
Владимир Живков Ангелов 7 СУ "Черноризец Храбър" 54 22
Владимира Раднева 7 СУ "Св. Паисий Хилендарски" 35 26
Владислав Бориславов Тодоров 7 МГ 45 25
Вяра  Герова 7 ОУ "Стоян Михайловски" 45 30
Вяра Пеева 7 ОУ "Кочо Честеменски"    
Габриел Костадинов Ликов 7 СУ "Черноризец Храбър" 48 22
Габриела Ботова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 44 33
Габриела Галинова Овнарова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 42 29
Габриела Димитрова 7 ОУ "Княз Александър I" 32 23
Габриела Златанова 7 СУ "Св.Св. Кирил и Методий" 35 24
Габриела Мариянова Захаринова 7 ОУ "Васил Левски" 35 24
Габриела Табакова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 39 28
Галена Йорданова Георгиева 7 СУ "Черноризец Храбър" 35 22
Галин Йовков Говедаров   ОУ "Хр. Смирненски"- Раковски 30 10
Георги Давчев 7 ОУ "Васил Левски" 54 33
Георги Кънев 7 ОУ "П.П. Славейков" - Белащица 40 23
Георги Марудов 7 ОУ "Ангел Кънчев"-Асеновград 38 20
Георги Панайотов 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 50 26
Георги Петков Цанков 7 ОУ "Кочо Честеменски" 35 27
Георги Стоянов Стоилов 7 СУ "Черноризец Храбър" 43 19
Георги Тахталиев   ОУ "Душо Хаджидеков" 25 13
Гергана Антонова Ангелова 7 СУ "Асен Златаров"-Първомай 48 24
Гергана Нанева 7 СУ "Св. К.-К. Философ" 46 29
Гинка Петева Пелова 7 ОУ "Неофит Рилски"-с. Ягодово 38 28

 

 

Дамян Минчев 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 53 25
Данаил  Маринов 7 СУ "Св. К.-К. Философ" 53 32
Даниела Петкова 7 СУ "Черноризец Храбър" 45 21
Даниела Стоянова 7 СУ "Цар Симеон Велики" 38 23
Даниела Чоплишка 7 ОУ "Кочо Честеменски"    
Данина Гинова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 45 24
Дариана Иванова Царска 7 ОУ "Кочо Честеменски" 48 27
Дарил Костадинов Трайков 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 51 24
Дарина Мартин Зарбова 7 ОУ "Драган Манчов" 40 25
Дарина Тотева Тотева 7 СУ "Черноризец Храбър" 42 24
Дария Атанасова 7 ОУ "Драган Манчов" 40 29
Дария Бориславова Стойкова 7 ОУ "Княз Александър I" 40 18
Дария Николова 7 ОУ "Христо Ботев"-Крумово 30 21
Дария Петрова Георгиева 7 ОУ "Васил Левски" 40 30
Демира Видоловска 7 СУ "Черноризец Храбър" 48 25
Денис Попов 7 ОУ "Екзарх Антим I" 43 26
Денис Юксел Вели 7 ОУ "П. Каравелов"-Асеновград 46 22
Денислав Балинов 7 СУ "Христо Г. Данов" 48 16
Деница Велева 7 ОУ "Алеко Константинов" 46 26
Деница Георгиева Чавдарова 7 ОУ "Хр. Смирненски"-Раковски 25 28
Десислава Демерджиева 7 ОУ "Христо Ботев"-Раковски 48 28
Десислава Дечева Колева 7 ОУ "Васил Левски" 35 26
Десислава Теофилова 7 СУ "Черноризец Храбър" 38 24
Дея Узунова 7 ОУ "Княз Александър I"    
Деян Венциславов Стойков 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 28 24
Диана Маркова 7 МГ 48 24
Дима Костова 7 СУ "Черноризец Храбър" 50 30
Димитър Бозов 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 30 20
Димитър Даржалиев 7 ОУ "Д-р Петър Берон" 40 21
Димитър Димитров Вълчев 7 ОУ "Екзарх Антим I" 54 27
Димитър Дичев Колев 7 СУ "Черноризец Храбър" 53 22
Димитър Коев Димитров 7 СУ "Димитър Матевски" 45 30
Димитър Марков Базлянков 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 54 35
Димитър Тихомиров Стамов 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 45 23
Дияна Христова Динкова 7 СУ "Черноризец Храбър" 47 31
Ева Петкова 7 ОУ "Алеко Константинов" 52 25
Ева Саркис Бургазлиян 7 МГ 55 32
Евелина Стойкова Стойкова 7 МГ 42 29
Екатерина Баракова 7 ОУ "Стоян Михайловски" 38 19
Екрем Бейсим Али 7 ЧСУ "Дружба" 53 29
Елена Иванова Мачкърска 7 ОУ "Васил Левски" 50 32
Елена Колибарова 7 ОУ "Райна Княгиня" 25 23
Елена Николаева Бонева 7 ОУ "Ангел Кънчев"-Асн.гр. 45 25
Елеонора Павлова Тухчиева 7 СУ "Отец Паисий"-Стамбол. 40 18
Елизабет Стоева Фитнева 7 ОУ "Хр. Смирненски"-Раковски    
Елиф Гюнай Емин 7 ОУ "Отец Паисий"-Мулдава 35 17
Елица Георгиева Алексиева 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 48 32
Елица Горялкова 7 МГ    
Ема Радостин Бонева 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 46 26
Ема Стоянова  7 НУМТИ 36 20

 

 

Емил Георгиев 7 ОУ "Княз Александър I" 50 22
Емил Емилов Спиров 7 ОУ "Васил Левски" 35 24
Емилия Тодорова  7 СУ "Св.Св. Кирил и Методий" 38 21
Емилия Червенкова 7 МГ 55 27
Емилиян Николаев Керемедчиев 7 ОУ "Княз Александър I" 40 21
Емилиян Петров 7 СУ "Христо Г. Данов" 40 18
Емма Сапунджиева 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 35 26
Златимира Русева 7 СУ "Черноризец Храбър" 47 23
Ива Андреева Иванова 7 МГ 50 31
Ива Богоева 7 ОУ "Княз Александър I" 49 27
Ива Владимирова Шехова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 40 25
Ива Костадинова Сивриева 7 СУ "Св.Св. Кирил и Методий" 40 23
Ива Ленгерова 7 СУ "Св. К.-К. Философ" 45 16
Ива Маджарска 7 ОУ "Христо Ботев"-Раковски 32 25
Ивайла Русенова 7 МГ 40 31
Ивайла Терзиева 7 ОУ "Христо Ботев" 45 29
Ивайло Деянов Бакърджийски 7 ОУ "Хр. Смирненски"-Раковски 30 24
Ивайло Иванов Игнатов 7 ОУ "Кочо Честеменски" 45 14
Ивайло Къртев 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 55 33
Ивайло Пламенов Стефанов 7 МГ 45 25
Ивайло Черакчиев 7 СУ "Черноризец Храбър" 39 25
Ивалина Доровска   ОУ "Отец Паисий"-Три водици 30 13
Иван Асенов Христев 7 ОУ "Екзарх Антим I" 49 30
Иван Атанасов Галевски 7 ОУ "Димитър Талев" 32 17
Иван Василев Аврейски 7 МГ 46 29
Иван Гавраилов 7 ОУ "Христо Ботев"-Раковски 35 17
Иван Герзов 7 СУ "Христо Г. Данов" 47 21
Иван Денков Славов 7 ОУ "Васил Левски" 46 20
Иван Дунков 7 СУ "Черноризец Храбър" 42 23
Иван Иванов 7 МГ 40 29
Иван Манолов 7 ОУ "Св. Климент Охридски" 30 23
Иван Николаев Иванов 7 ОУ "Хр. Смирненски"-Стамбол. 45 27
Иван Роберт Куцански 7 СУ "Черноризец Храбър" 42 25
Иван Тихомиров Иванов 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 43 17
Иванина Илиева 7 ОУ "Христо Ботев"-Крумово 30 21
Иван-Ози Горанов 7 ОУ "Кочо Честеменски"    
Ивелин Луков 7 ОУ "Васил Левски" 25 12
Ивет Здравкова Вригазова 7 ОУ "Райна Княгиня" 38 24
Иво Георгиев Тосев 7 СУ "Отец Паисий"-Стамбол. 35 16
Иво Илиев Петрушков 7 ОУ "Васил Петлешков" 42 23
Изабел Джукелова 7 СУ "Димитър Матевски" 50 27
Илиана Тодорова 7 СУ "Черноризец Храбър" 42 23
Илина Георгиева Павлова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 52 23
Илия Пехливанов 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 52 19
Илиян Кръстев Пушев 7 СУ "Отец Паисий"-Стамбол. 35 22
Ирина Иванова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 48 25
Ирина Иванова Янкова 7 ОУ "Васил Левски"-Брестник 35 22
Йоан Данаилов Добрев 7 МГ 50 30
Йоана Георгиева Йовчева 7 СУ "Черноризец Храбър" 40 29
Йоана Гергиева Радева 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 54 26

 

 

Йоана Димитрова Търнева 7 ОУ "В. и К. Тютюнджян" 40 24
Йоана Иванова Колева 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 50 28
Йоана Маргаритова Събева 7 ОУ "Васил Левски" 42 20
Йоана Сава Дамянова 7 СУ "Черноризец Храбър" 51 29
Йоана Станева 7 МГ 55 33
Йоанна Петрова Чавдарова 7 ОУ "Кочо Честеменски" 40 24
Йордан Вълев 7 ОУ "Димитър Матевски" 51 29
Йордан Малечков 7 СУ "Отец Паисий"- Стамбол. 38 13
Йордан Николов Петков 7 МГ 52 22
Калина Влайкова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 42 21
Калина Емилова Ненова 7 НУМТИ 43 17
Калина Сабахова 7 ОУ "Васил Левски" 40 26
Калоян Делянов Неделчев 7 МГ 53 26
Калоян Десиславов Станчев 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий"    
Калоян Марков 7 ОУ "Алеко Конснтатинов" 42 22
Калоян Митев 7 ОУ "Княз Александър I" 40 24
Камелия Аргирова Гирова 7 ОУ "Неофит Рилски"-с. Ягодово 35 26
Кети Атанасова Вакрилова 7 СУ "Черноризец Храбър" 45 18
Константина Сусанина 7 СУ "Христо Г. Данов" 47 26
Константина Червенкова 7 МГ 50 33
Костадин Рангелов 7 СУ "Св. Паисий Хилендарски" 35 28
Красимир Красимиров Лачев   ОУ "Христо Смирненски" 25 13
Красимир Митков Лютов 7 ОУ "Екзарх Антим I" 38 25
Красимира Красимирова Атанасова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 55 25
Криси Атанасова Начева 7 ОУ "Васил Левски" 40 20
Кристиан Даскалов 7 СУ "Черноризец Храбър" 35 16
Кристиан Закарян 7 ОУ "Васил Петлешков"    
Кристиан Златков Василев 7 ОУ "Христо Ботев"-Асеновгр. 42 27
Кристиана Николаева Петрова 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 38 26
Кристиана Шикова 7 СУ "Черноризец Храбър" 48 23
Кристина Асенова Мечева 7 СУ "Черноризец Храбър" 45 17
Кристина Йочева 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий"    
Кристина Светославова Дарбоклиева 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 52 30
Кристиян Арсенов Геворгян 7 ОУ "Васил Левски" 50 25
Кристиян Георгиев 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 38 24
Кристиян Десиславов Киришев 7 ОУ "Алеко Конснтатинов" 42 20
Кристиян Иванов Александров 7 СУ "Отец Паисий"-Стамбол. 25 24
Кристиян Русев 7 ОУ "Алеко Константинов" 46 31
Кристиян Юлиянов Златев 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 35 19
Кристияна Ивайлова Карабелова 7 ОУ "Христо Ботев"-Асеновград 51 31
Кристияна Иванова 7 СУ "Черноризец Храбър" 45 33
Лили Иванова Иванова 7 ОУ "Хр. Смирненски"-Раковски 45 19
Лилия Асенова Димова 7 ОУ "Неофит Рилски"-с. Ягодово 40 31
Лилия Димитрова Делчева 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 40 26
Лора Бориславова Стаматова 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 38 26
Лора Станимирова Георгиева 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 45 25
Лора Христова Лозева 7 ОУ "Кочо Честеменски" 35 22
Лорен Никол О'Донъл 7 ОУ "Св.Св. Кир. и Мет.", Браниполе 36 20
Лъчезар Антонов Антонов 7 СУ "Черноризец Храбър" 40 23
Лъчезар Бозевски 7 СУ "Св. Паисий Хилендарски" 35 10

 

Лъчезар Лъчезаров Лазаров 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 53 25
Любен Аспарухов Сираков 7 СУ "Отец Паисий"-Стамбол.    
Любомир Земярски 7 ОУ "Христо Ботев"-Раковски 35 18
Любомир Огнянов Томов 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 50 26
Любомира Владимирова Димитрова 7 СУ "Черноризец Храбър" 50 30
Магдалена Георгиева Дечева 7 СУ "Отец Паисий"-Стамбол. 40 25
Манол Тосев 7 ОУ "Д-р Петър Берон" 50 21
Мариан Балабанов 7 ОУ "Христо Ботев"-Асеновгр. 38 29
Мариана Жекова 7 ОУ "Христо Ботев"-Раковски 50 29
Мариела Каменова Йовчева 7 СУ "Черноризец Храбър" 46 20
Мариета Бъчварова 7 ОУ "Васил Левски" 50 29
Марин Тодоров Колев 7 ОУ "Васил Петлешков" 36 27
Марио Гърков 7 СУ "Христо Г. Данов" 38 10
Мария Дикова 7 ОУ "Христо Ботев"-Асеновград 44 29
Мария Друмчийска 7 ОУ "Христо Ботев"-Раковски 40 24
Мария Иванова Мирчева   ОУ "Хр. Смирненски"-Раковски 52 29
Мария Иванова Текирска   ОУ "Хр. Смирненски"- Раковски 35 24
Мария Любенова Ковачева   СУ "Св. княз Борис I"-Асеновград 55 30
Мария Спартак Николова 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 45 25
Мариян Танев Карчинов 7 ОУ "Екзарх Антим I" 35 27
Мариян Томов 7 СУ "Христо Г. Данов" 50 26
Марияна Димитрова Кюмурджиева 7 СУ "Отец Паисий"-Стамбол. 37 26
Мартин Александров Салапатийски 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 47 21
Мартин Димитров 7 ОУ "Княз Александър I" 30 25
Мартин Илианов Зонгов 7 СУ "Отец Паисий"-Стамбол. 42 32
Мартин Карагегов 7 ОУ "Васил Левски" 30 17
Мартин Маринов 7 ОУ "Княз Александър I" 32 26
Мартин Попов 7 ОУ "В.и К. Тютюнджян" 54 18
Мартин Цветанов 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 40 31
Мартина Бишева 7 СУ "Св. Седмочисленици" 42 20
Мартина Енева 7 СУ "Христо Г. Данов" 39 25
Марчела Костова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 53 32
Методи Калинов Атанасов 7 СУ "Св. Софроний Врачански" 38 30
Мила Костадинова 7 МГ 49 32
Милен Николаев Минчев 7 ОУ "Васил Левски" 35 23
Мирослава Стоименова 7 СУ "Св.Св. К. и М." - Асеновград 45 28
Митко Котев 7 СУ "Черноризец Храбър" 49 30
Михаела Бъчварова 7 ОУ "Васил Левски" 45 26
Михаела Георгиева Вълчева 7 ОУ "Васил Левски" 35 16
Михаела Илиева 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 43 29
Михаил Видев   СУ "Паисий Хилендарски" 35 25
Михаил Емилов Ганчев 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 40 26
Михаил Кузев 7 СУ "Черноризец Храбър" 40 21
Михаил Рандев 7 СУ "Св. Паисий Хилендарски"    
Мия Карлос Делгадо-Монсерат 7 ОУ "Васил Левски" 52 23
Мона-Никол Николаева Апостолова 7 МГ 45 24
Моника Димитрова Лазарова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 50 24
Моника Раднева 7 СУ "Христо Г. Данов" 30 20
Мюмюн Мустафа Пирали 7 ОУ "П. Волов"-Долни Воден 39 19
Надежда Здравкова Димитрова 7 СУ "Отец Паисий"-Стамбол. 34 23

 

 

Надежда Найденова Шопова 7 СУ "Черноризец Храбър" 35 12
Надежда Петкова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 38 26
Надин Димова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 50 26
Надя Борисова Комитова 7 СУ "Христо Г. Данов" 40 22
Натали Събкова 7 СУ "Черноризец Храбър" 37 23
Наталия Валериева Куманова   СУ "Отец Паисий"-Стамбол. 25 10
Невена Николаева Чакърова 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 42 20
Нели Бикова 7 СУ "Отец Паисий"- Стамбол. 35 16
Нелина Тодорова Дакова 7 ОУ "Васил Левски" 50 30
Никол Димитрова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 37 28
Никол Златарева 7 СУ "Св. Паисий Хилендарски" 50 33
Никол Къчова 7 СУ "Черноризец Храбър" 50 33
Никола Божидаров Стойчев   СУ "Св. Патриарх Евтимий" 49 19
Никола Михайлов Дойчинов 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 45 24
Никола Николов 7 ОУ "Екзарх Антим I" 30 22
Никола Чомаков 7 СУ "Черноризец Храбър" 32 22
Николай Ангелов Костадинов 7 ОУ "Васил Левски"-Брестник 30 23
Николай Георгиев 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 30 23
Николай Желев 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 42 28
Николай Йорданов Танев 7 ОУ "Захари Стоянов" 32 10
Николай Кръстев 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 44 29
Николай Матаков 7 СУ "Черноризец Храбър" 43 21
Николай Милков Чонков 7 ОУ "Хр. Смирненски"-Раковски 30 11
Николай Рангелов 7 ОУ "Васил Петлешков" 30 25
Николета Хаджиева 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 40 25
Ния Михайлова Иванова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 50 30
Ния Николаева Янкова 7 ОУ "Васил Левски" 52 32
Ния Тотева 7 ОУ "Драган Манчов" 47 25
Павлина Костадинова Николова 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 30 25
Пепа Асенова 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 49 29
Пепита Кръстева 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 54 27
Петко Петков 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 35 30
Петър  Андреев 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 47 32
Петър Александров Кючуков 7 ОУ "Екзарх Антим I"    
Петър Аргиров Маринчешки 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий"    
Петър Василев Ташев 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 52 26
Петър Йорданов Василев 7 СУ "Княз Борис I"-Асеновград 30 19
Петър Малаков 7 ОУ "Кочо Честеменски" 40 22
Петър Мартинов Митев 7 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" 42 17
Петър Петров Гъров 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 48 32
Петър Стоянов Топалов 7 СУ "Св. Паисий Хилендарски" 40 22
Петър Томов Вретенаров 7 ОУ "Васил Левски"    
Петър Тощанов 7 СУ "Христо Г. Данов" 30 18
Петя Маринова Попова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 55 32
Петя Николаева Димитрова 7 СУ "Черноризец Храбър" 45 32
Петя Станимирова Бочукова 7 СУ "Отец Паисий"- Стамбол. 30 24
Петя Христева 7 ОУ "Димитър Талев" 46 32
Пламен Калайджиев 7 СУ "Св.Св. Кирил и Методий" 54 29
Пламен Петков 7 СУ "Черноризец Храбър" 44 29
Пламен Стоянов Митов 7 ОУ "Райна Княгиня"    

 

Пламена Чанкова 7 ОУ "Кочо Честеменски" 39 24
Полина Николаева Коларова 7 ОУ "Христо Ботев"-Крумово 35 25
Полина Свен Итцщайн 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 39 17
Полина-Мария Павлова Донева 7 ОУ "Кочо Честеменски" 34 17
Преслав Джегълов 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 54 35
Рада Петкова 7 ОУ "Кочо Честеменски" 50 34
Радинела Базлянкова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 50 32
Радослав Велков 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 47 28
Радослав Димитров 7 ОУ "Христо Ботев"-Асеновгр. 50 29
Радослав Петров Георгиев 7 ОУ "Васил Левски" 32 27
Радослав Първанов 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 54 25
Радослав Чаушев 7 ОУ "Кочо Честеменски" 37 17
Радостин Гавраилов 7 ОУ "Христо Ботев"-Раковски 48 27
Радостина Николова  7 СУ "Черноризец Храбър" 40 30
Райа Йорданова Костадинова 7 ОУ "Васил Левски" 47 26
Ралица Владиславова Първосолова 7 СУ "Отец Паисий"-Стамбол. 40 24
Рая Бимбашова 7 ОУ "Васил Левски" 51 31
Ренета Пеева 7 ОУ "Христо Ботев"-Раковски 50 28
Рени Павлова 7 СУ "Отец Паисий"-Стамбол. 30 0
Росица Георгиева Шилева   СУ "Отец Паисий"-Стамбол. 20 12
Росица Евгениева Милева 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 37 19
Росица Кралева 7 СУ "Христо Г. Данов" 45 27
Румяна Величкова Николова 7 ОУ "Алеко Константинов" 38 22
Румяна Емилова Димова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 45 25
Руслан Танев Танев 7 СУ "Св.св. Кирил и Методий" 40 24
Самуил Анатолиев Радков 7 МГ 48 25
Сара Ненкова 7 ОУ "Христо Ботев"-Раковски 52 24
Светлин Славов Караиванов 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 51 29
Светослав Десимиров Колев 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 50 33
Силвия Георгиева Трайкова 7 СУ "Христо Г. Данов" 30 0
Симона Бакърджиева 7 ОУ "Кочо Честеменски" 34 18
Симона Николова 7 СУ "Христо Г. Данов" 42 26
Симона Пеева 7 ОУ "Христо Ботев"-Раковски 55 25
Симона Тодорова 7 СУ "Христо Г. Данов" 35 28
Сияна Гиева 7 ОУ "Христо Ботев"-Раковски 50 30
Сияна Красимирова Атанасова 7 ОУ "Кочо Честеменски" 48 24
Смиляна Джарова 7 ОУ "Кочо Честеменски" 48 22
София Кочанджиева 7 СУ "Св. Паисий Хилендарски"    
Станислав Викторов Иванов 7 МГ 46 30
Станислава Малинова Оджакова 7 СУ "Черноризец Храбър" 40 23
Стела Евлогиева Джевизова 7 ОУ "Кочо Честеменски" 53 28
Стела Стефанова 7 ОУ "Драган Манчов" 48 30
Стела Стойчева 7 ОУ "Васил Левски" 55 32
Стефан Лахтарев   ОУ "Васил Левски" 40 24
Стефан Марудов 7 ОУ "Екзарх Антим I" 40 23
Стефан Сотиров 7 ОУ "Алеко Конснтатинов" 35 19
Стефани Костова 7 ОУ "Княз Александър I" 56 28
Стилиян Красимиров Танчев 7 СУ "Отец Паисий"-Стамбол. 35 16
Стилияна Арабаджийска 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 52 25
Стилян Желев Пенков 7 СУ "Отец Паисий"-Стамбол. 40 21

 


 

 

Стоимен Михайлов Михалев   ОУ "Драган Манчов" 30 23
Стоян Видинов Сукарев 7 ОУ "Райна Княгиня" 50 23
Стоян Михалев 7 ОУ "Драган Манчов"    
Събина Вълкова Каварджиева 7 ОУ "Васил Левски"-Брестник 28 16
Таньо Чавдаров Коев 7 СУ "Черноризец Храбър" 48 18
Таня Даниела Василева Алексиева 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 48 25
Таня Николаева Белеганска 7 СУ "Черноризец Храбър" 45 16
Таня Хаджиева 7 СУ "Черноризец Храбър" 45 27
Теодор Делиянчев 7 СУ "Св. К.-К. Философ" 41 23
Теодора Стефанова Юрукова 7 ОУ "Райна Княгиня" 46 27
Теодора Узунова 7 СУ "Св. К.-К. Философ" 50 27
Теодора Хаджиминска 7 СУ "Черноризец Храбър" 48 20
Теодора Христова 7 СУ "Отец Паисий"-Стамбол. 28 10
Теодоси Вълев Качамаков 7 СУ "Христо Смирненски"-Брезово 40 27
Теорги Тахталиев 7 ОУ "Душо Хаджидеков"    
Тихомира Кънчева Мирчева   ОУ "Хр. Смирненски"-Раковски 30 18
Тодор Агопов 7 ОУ "Кочо Честеменски" 42 14
Тодор Атанасов Вълков   СУ "Отец Паисий"-Стамбол. 30 16
Тодор Руменов Гердинандов 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий"    
Тодор Фердинандов   СУ "Патриарх Евтимий" 43 29
Траян Димитров Милориев 7 ЧУ "Дружба" 38 14
Хари Рафи Закарян 7 ОУ "Васил Петлешков" 44 23
Христина Георгиева Гочева 7 СУ "Черноризец Храбър" 38 33
Христина Панталеева 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 45 32
Христина Петрова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 53 23
Християн Владимиров Вълчев 7 ОУ "Екзарх Антим I" 40 17
Християн Караколев 7 СУ "Св. К.-К. Философ" 43 24
Христо Радулски 7 СУ "Христо Г. Данов" 48 29
Христо Узунов 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 54 33
Христо Христов 7 ОУ "Княз Александър I" 40 23
Цветелина Маринова Мандажиева 7 СУ "Черноризец Храбър" 49 31
Цветелина Митева   ОУ "Отец Паисий"-Стамбол. 25 9
Чавдар Стефанов Тодоров 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 49 30
Юлияна Янева Иванова 7 ОУ "Кочо Честеменски" 35 22
Яна Димитрова Христева 7 ОУ "Васил Левски" 36 4
Яна Иванова Янчева 7 ОУ "Хр. Смирненски"-Раковски    
Янислав Стоименов 7 СУ "Отец Паисий"- Стамбол. 35 19
Яница Николаева Петкова 7 ОУ "Елин Пелин" 45 28
Янко Димитров Минков 7 СУ "Асен Златаров"-Първомай 40 19
Янко Томов Генков 7 ОУ "П. Каравелов" 36 23