Начало Начало Начало Начало

 

Резултати от състезанието по български език
„Свети Иван Рилски“,  провело се на 29.02.2020 г.
Име Клас Училище Тест Преразказ
Първо място
Април Мендева 7 СУ "Св. К.-К. Философ" 60 33
Второ място
Ивайла Петкова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 58 33
Йоан Свиленов Пенев 7 ОУ "Княз Александър I" 58 34
Рафаела Светославова Панайотова 7 СУ "Отец Паисий"-Куклен 58 33
Теодор Георгиев 7 ОУ "Алеко Константинов" 58 26
Трето място
Деница Витева 7 СУ "Черноризец Храбър" 57 29
Димитър Арденски 7 МГ 57 29
Никол Костадинова Любенова 7 ОУ "Драган Манчов" 57 23
Никол Пакова 7 ОУ "Васил Левски" 57 31
Никола Чингаров 7 МГ 57 34
Следващи по азбучен ред
Агоп Вартан Къръмян 7 ОУ "В. и К. Тютюнджян" 50 28
Алекс Гроздев 7 ОУ "Алеко Константинов" 40 25
Алекс Йорданов Сариев   ОУ "Васил Левски" 40 27
Алекс Стайкова 7 ОУ "Княз Александър I" 36 23
Алекса Драгиев 7 СУ "Христо Г. Данов"    
Александра Атанасова Попова 7 ОУ "Васил Левски" 47 27
Александра Евгени Берберян 7 ОУ "Васил Левски" 49 26
Александра Иванова Минкова 7 ОУ "Св. Климент Охридски" 35 27
Александра Карамитева 7 СУ "Св. Седмочисленици" 32 21
Александра Кръстева 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 46 26
Александра Кърпачева 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 43 18
Александра Николова Георгиева 7 ОУ "Неофит Рилски"-с. Ягодово 45 24
Александра Николова Димитрова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 49 24
Александра Пламенова Петрова 7 ОУ "Васил Левски" 48 24
Александра Чехларска 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 42 33
Александър Божков 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 54 28
Александър Георгиев Илиев 7 СУ "Св. Патраирх Евтимий" 40 22
Александър Гюров 7 ОУ "Васил Левски"-Брестник 30 14
Александър Илков 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 40 28
Александър Палевски 7 МГ 40 26
Александър Шейтанов 7 ОУ "Княз Александър I" 45 15
Алина Милева 7 ОУ "Душо Хаджидеков" 41 27
Ана Франческа Бойчева Качулева 7 ОУ "Васил Петлешков" 45 21
Анастасия Петрова Петрова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 35 20
Ангел Ангелов Масарлиев 7 ОУ "Димитър Талев" 42 29
Анджелина Инджова 7 ОУ "Христо Ботев"-Раковски 46 27
Анджи Йорданов Чолев 7 ОУ "Княз Александър I"    
Андреа Котова 7 ОУ "Княз Александър I" 49 33
Андреа Леон Кика 7 ОУ "Алеко Константинов" 32 25
Анелия Владимирова Костова 7 ОУ "Хр. Смирненски"-Раковски 32 27
Ани Йовчева 7 СУ "Отец Паисий"-Куклен 35 32
Ани Романска 7 ОУ "Хр. Смирненски"-Раковски 30 26
Анита Веселинова Хаджиламбрева 7 ОУ "Хр. Ботев"-Асеновград 38 29
Анита Калоянова Ангелова 7 СУ "Св. Патриарх Евтимий" 50 31