Начало

 

Скъпи състезатели, приключи поредното издание на състезанието по български език „Свети Иван Рилски“. Благодарим за търпението, с което изчакахте резултатите.

На всички участници пожелаваме да се отнасят все така с любов към родния език и да показват все по-високи постижения в усвояването му. А след упорития труд ваканцията да е пълноценна, незабравима, вълшебна, зареждаща за нови изяви.

Скъпи седмокласници,предстои ви да се явите на НВО. Резултатите говорят, че сте готови да се представите добре на изпитите. Всеки труд се възнаграждава, а вие поработихте сериозно. Надяваме се, че сме ви помогнали в подготовката. Успех!

 Награждаването на класиралите се на първо, второ и трето място от втория етап на състезанието и от генералното класиране ще се състои на 22.06.2026 г. (понеделник) от 14.30 ч. в СУ „Черноризец Храбър“.

Каним и учителите на наградените състезатели.